img

Шефът на СДВР с официална информация за нападението с нож от 22-г. жена ВИДЕО

/
/
/
451 Views

Задържаната за нападението с нож в София 22-годишна жена е с явни психически отклонения и поставена тежка психическа диагноза. Това стана ясно от изявление на директора на столичната полиция старши комисар Любомир Николов.

Припомняме, че както БЛИЦ писа жена намушка с нож няколко души на бул. “Витоша” в София, в района на Южния парк.

 

Николов потвърди, че при инцидента са пострадали трима мъже – на 51, 48 и 21 години.

Снимка: Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

„След бързата и адекватна реакция на колегите от Четвърто районно управление жената е задържана и е предотвратен опитът ѝ за нараняване на други граждани, които са щели да пострадат от нейната проява на агресия“, обясни Николов.

 

Снимка: Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

 

 

 

В същото време от “Пирогов” съобщиха, че мъж на 48 години е транспортиран тази сутрин в Спешното отделение на “Пирогов”. Преминал е прегледи и изследвания, които показват, че той има порезна рана в областта на гърба. Контактен и адекватен е, без непосредствена опасност за живота към момента. Предстои раната му да бъде обработена и зашита.

Снимка: Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

Източник: БЛИЦ

Leave a Comment

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

It is main inner container footer text