Вече усилено текат рекламите на предстоящия нов сезон на “ Ергенът „. Както знаем, този път кандидатите за любов ще са двама – единият от тях е небезизвестният бизнесмен Мартин Николов, по-известен като Елвиса, който напоследък набира скорост с участие в риалити-предавания, при това успешно.
Още преди да е започнал новият сезон обаче, вече се заговори, че сърцето на Елвиса не е свободно – оказва се, че май слуховете са истина или поне фактите сочат така.
Йоана Илиева е тайното гадже на Николов. Тя е 20-годишна студентка по маркетинг, която има връзка с бизнесмена от близо година.

Снимка: България днес
Още по-любопитен е фактът, че Йоана е дъщеря на известен риалити герой – Станислав Илиев-Финдо, познат от „Сървайвър“ и „ВИП Брадър Ол Старс“.
За връзката на Елвиса първа сподели пред „България Днес“ бившата му приятелка – фолк певицата Емануела, като разкри, че собственикът на заведения е обвързан с мистериозна дама на име Йоана.
